2003           Országos Serdülő Bajnokság, Optimist hajóosztály – 2. hely


2004           Országos Ifjúsági Bajnokság, Optimist hajóosztály – 3. hely


2005           Országos Felnőtt Bajnokság, 420-as hajóosztály – 1. hely
                    Bajnokok Bajnoksága – 2. hely


2006           Spring  Cup, Ausztria – 3. hely
                    Spring  Cup, Szlovénia – 2. hely
                    Országos Ifjúsági Bajnokság – 1. hely
                    Négykezes, Kereked Kupa  (nagyhajó, 89 induló) – 1. hely
                    Kékszalag – az abszolút 3. helyezett hajó – Brokernet–Winterthur Team 2 (Gardazzurra) – tagja


2007           Spring Cup, Ausztria – 1. hely
                    Országos Junior Bajnokság, 470-es hajóosztály – 2. hely
                    Országos Felnőtt Bajnokság, 470-es hajóosztály – 1. hely
                    Országos Ifjúsági Bajnokság, 420-as hajóosztály – 1. hely
                    Junior Európa Bajnokság, Hollandia – arany csoport
                    Tengeri Ifjúsági Nagyhajós Magyar Bajnokság – 1. hely
                   

2008           Bajnokok Bajnoksága – 4. hely
                    Kékszalag-az abszolút 1. helyezett hajó-Brókernet-Uniqa Team tagja
                    Országos Ifjúsági Bajnokság, Laser Radiál hajóosztály - 1. hely
                    Országos Nagyhajós Bajnokság 40-es cirkáló-ROSA - 1. hely
                    Tengeri Ifjúsági Nagyhajós Magyar Bajnokság – 1. hely

 

                    2005 - 2008   Az év ifjúsági vitorlázója - SVE
 

2009           Országos Ifjúsági Bajnokság, Laser Radiál hajóosztály - 1. hely
                    Országos Junior Bajnokság, Finn hajóosztály - 1. hely
                    Tengeri Ifjúsági Nagyhajós Magyar Bajnokság - 1. hely
                   
Finn Junior Világbajnokság - 9. hely
                    Finn Junior Világbajnokság-Medal Race - 3. hely

 

2010           Országos Nagyhajós Bajnokság 40-es cirkáló-ROSA - 1. hely
                    Országos Junior Bajnokság, Laser hajóosztály - 2. hely
                    Laser Európa Kupa-sorozat - 2. hely

 

2011            Országos Nagyhajós Bajnokság 40-es cirkáló-ROSA - 1. hely
                     Finn Junior Világbajnokság - 6. hely
                     Laser Magyar Bajnokság, felnőtt - 2. hely
                     Laser Magyar Bajnokság, junior - 1. hely
                     Laser Európa Kupa U-21 - 1. hely

 

2012            Laser Magyar Bajnokság - 3. hely
                     Bankár Kupa - 1. hely
                     Balaton Kupa - 3. hely
                     Biztosítási Kupa - 1. hely
                     Félsziget-kerülő - 1. hely
                     Tecon Nagydíj - 1. hely

 

2013            Melges24 Európa Kupa - 5. hely

                     One Design Trophy - 5. hely

 

​​Eredmények